fbpx

5 neticami ieguvumi no infrasarkanās saunas segas

Infrasarkanā saunas sega sniedz vislabākos rezultātus, ja tās izmanto, guļot uz grīdas vai gultā. Vienīgais, kas jādara pirms svīšanas sākuma, ir jāiesprauž vads elektrības kontaktligzdā. Mūsu Borealis saunas segām ir sesijas taimeris un kontrole, kas palīdz regulēt karstuma intensitāti un ilgumu.

Infrasarkanās saunas segā tiek izmantota tālo infrasarkano staru tehnoloģiju, lai iekļūtu dziļākajos ķermeņa audos. Radītais siltums uzsūcas jūsu ādā un šūnās un dažādos veidos tās dziedē. Tā rezultātā pat fizikālās terapijas centri izmanto infrasarkanos starus, lai ārstētu pacientus ar vairākiem veselības stāvokļiem.

Kā darbojas sildāmā infrasarkanā saunas sega?

Atšķirībā no citiem infrasarkanā starojuma izstrādājumiem šī saunas sega atgādina guļammaisu. Nav nepieciešama sarežģīta uzstādīšana un jums atliek tikai to izklāt un aktivizēt ierīci. Sagatavojieties, uzvelciet plānas drēbes un svīstiet, skatoties mīļāko seriālu vai vienkārši atpūšoties.

 

Attīra ķermeni un samazina svaru

Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīga no jūsu vēlmēm un no tā, kā jūs to izmantojat. Tradicionālajā saunā izmanto augstu temperatūru un tvaiku, lai piespiestu jūs svīst un paātrinātu vielmaiņu, savukārt infrasarkanā sauna darbojas dziļi. Infrasarkanais karstums iekļūst audos un šūnās dziļumā un iedarbojas uz jūsu ķermeņa tauku slāni, tādējādi paātrinot svara zaudēšanas procesu. Tomēr jums jāzina, ka rezultāts nav tūlītējs un ka seansi būs jāapvieno ar veselīgu dzīvesveidu un fiziskām aktivitātēm, lai palīdzētu jūsu ķermenim sadedzināt taukus un kļūt slaidam.

Paaugstināt sirdsdarbības ātrumu

Viens no pirmajiem saunas efektiem ir sirdsdarbības paātrināšana, kas labvēlīgi ietekmē sirds veselību. Tas notiek, kad paaugstinās ķermeņa temperatūra un paātrināta sirdsdarbība ir daļa no organisma centieniem atkal samazināt temperatūru.

Daži pētījumi liecina, ka cilvēki, kuri regulāri izmanto pirtis, retāk cieš no tādām slimībām kā pēkšņa sirdsdarbības apstāšanās, koronārā sirds slimība un sirds un asinsvadu slimības.

Lai gan šie pētījumi galvenokārt attiecās uz tradicionālajām somu pirtīm, ir pamats uzskatīt, ka infrasarkanajām pirtīm un pirts segām būs līdzīgs efekts, tāpēc pirts sega ir lielisks veids, kā mēģināt uzlabot savas sirds veselību.

Samazina stresu

Ja mēs runājam par tradicionālajām saunām, nav nekāds pārsteigums, ka sēdēšana vāji apgaismotā telpā, kur ir tvaiks un nav nekā cita, kā tikai atpūsties un svīst, ir saistīta ar stresa līmeņa pazemināšanos.

Atrodoties saunā, ir viegli aizmirst par ikdienas rūpēm un tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki apmeklē saunas.

Turklāt ir arī sociālais aspekts, jo daudzi cilvēki apmeklē pirtis kopā ar draugiem vai ģimeni, un pat tad, ja tas tā nav, saunas apmeklējuma laikā var aprunāties ar citiem pirtniekiem.

Samazināt sāpes

Vēl viens būtisks ieguvums no šī infrasarkanās saunas segas ir sāpju mazināšana.Pat neiedziļinoties zinātniskajos pētījumos, jau tas vien, ka daudzi saunu lietotāji apgalvos, ka saunas ir dziedinošs risinājums, kad viņiem ir sāpes vai sāpju sajūta. Tāpat kā daudzi no šiem ieguvumiem, arī šis, iespējams, ir vairāk saistīts ar tradicionālajām pirtīm, nevis infrasarkanajām pirtīm. Tomēr pastāv arguments, ka infrasarkanais starojums spēj iekļūt dziļāk jūsu ķermenī, sniedzot vēl efektīvāku atvieglojumu un tas pats attiecas arī uz saunas segām.

Atveseļošanās paātrināšana pēc treniņa

Mūsdienās sportisti visā pasaulē, sākot no tenisistiem un futbolistiem līdz bokseriem un citiem aktīviem cilvēkiem, pēc treniņiem vai sacensībām atveseļošanās sesijās iekļauj saunas izmantošanu. Tas ir tāpēc, ka atrašanās karstā saunā sasilda un atslābina nogurušos muskuļus, ļaujot tiem ātrāk atgūties. Tā kā infrasarkanais starojums iekļūst jūsu ķermenī un muskuļos, jūs varat sagaidīt vismaz tādu pašu, ja ne vēl izteiktāku, efektu, izmantojot infrasarkano saunu vai saunas segu. Uzzini vairāk par mūsu produktu šeit.