fbpx

5 masāžas krēsla ārstnieciskās īpašības

Tā ir vispārzināma patiesība, ka masāža nāk par labu veselībai, taču visu laiku iet pie masiera ir diezgan dārgs un laikietilpīgs notikums. Tomēr lieliska alternatīva masāžai ir izmantot masāžas krēslu – tikai 20 minūšu masāža dienā var radīt brīnumus!

Sesija masāžas krēslā palīdz atslābināties un stimulēt asinsriti, kas tonizē smadzenes. Mirklis masāžas krēslā ļauj ķermenim atbrīvot visu svaru un spriedzi.

Samazina stresu. Ikdienas masāžas sesija palīdz mazināt stresu un uzlabot ķermeņa enerģijas līdzsvaru. Veselības problēmas galvenokārt izraisa stagnējoša enerģija un lēna vielmaiņa, kā rezultātā rodas spazmas, muguras sāpes, aukstu roku un kāju sindroms.  Daudziem masāžas krēsliem ir arī mūzikas iespēja – baudiet okeāna vai kādas citas relaksējošas vietas skaņas.

Atbrīvo muguras sāpes. Daudziem masāžas krēsliem ir papildu funkcijas, kas ļauj izbaudīt garas, nomierinošas, zem spiediena masāžas tehnikas – no kakla skriemeļiem līdz jostasvietai.

Atbrīvo spriedzi kājās. Tā kā spriedze, stress un nogurums parasti tiek uzkrāts pēdās, masāžas krēsla pēdu masāža atdzīvina visu ķermeni. Gaisa spilveni saspiež, mīca, ripina un šūpo jūsu  papēžus un potītes. Masāžas krēsla spilveni dziļi masē audus, uzlabojot asinsriti un dodot pēdām veselīgāku, dzīvāku sajūtu.

Relaksē plecu zonu un rokas. Viegli, bet spēcīgi plaukstas paliktņi pārvietojas nomierinošā ritmā, kas mazina spriedzi, veicina asinsriti un piešķir jūsu rokām viegluma sajūtu. Gaisa spilveni zem abiem pleciem nodrošina atsvaidzinošu masāžu. Spilveni nodrošina maksimālu komfortu un relaksējošu sajūtu visvairāk saspringtajās vietās.

Palīdz izvairīties no vienveidīga stāvokļa. Diemžēl lielākā daļa darba vietu rada piespiedu monotonu sēdēšanu vai kustību – vai tas būtu biroja darbs, vai roku darbs. Masāžas krēsla klātbūtne darba vietā var palīdzēt gan atpūsties, gan atslābināt muskuļu grupas un izkustināt ķermeni.