fbpx

Atšķirība starp S-veida un L-veida masāžas krēsla dizainu

Izvēloties savu masāžas krēslu, būtiski ir pievērst uzmanību ne tikai krēsla dizainam, bet arī tam, kas “lācītim vēderā” – masāžas krēsla tehnoloģijām un mehānismam. Biežākais jautājums, ko saņemam, – kāda ir atšķirība starp S-veida un L-veida (S-track un L-track) dizainu?

Katrā krēslā iekšā ir iebūvēti masāžas rullīši, kuriem kustoties dažādos virzienos un veidos, ķermenis saņem masāžu. Vērtīgi pievērst uzmanību, lai masāžas krēslam būtu celiņš jeb sliedes, pa kurām rullīšiem slīdēt augšup un lejup pa muguru. Masāžas krēsla rullīši ne tikai slīd pa muguru, bet spēj atveidot dažādas masāžā pielietoto pieskārienu veidus, piemēram, ādas mīcīšanu. Lielākā atšķirība, kad runa ir par masāžas krēsliem, ir tieši masāžas rullīšu celiņa garums, kas tad arī nosaka – tas ir S-veida vai L-veida.

S-veida masāžas krēsla tehnoloģija nozīmē to, sliedes, pa kurām slīd masāžas rullīši, ir izliektas viļņveidā jeb S-veidā. Masāža notiek, sekojot dabiskajam muguras izliekumam augšup un lejup pa muguru. Masāžas krēsli ar S-veida masāžas tehnoloģiju piedāvā izcilas muskuļu stiepšanas sensācijas. S-veida celiņš parasti ir īsāks, seko mugurai līdz astes kaulam.

Masāžas krēsli ar L-veida masāžas rullīšu celiņu ir līdzīgi S-veida krēsliem, bet masāžas celiņš ir garāks. L-veida masāžas krēslā masāža tiek nodrošināta arī zemāk par astes kaulu, tiek izmasēta arī sēžamvieta un augšstilbu aizmugures muskuļi. L-veida krēsli nodrošina vairāku muskuļu grupu masāžu, salīdzinot ar S-veida masāžas krēsliem.

Kurš krēsls ir labāks? Tas ir atkarīgs no vēlamā masāžas rezultāta. Masāžas krēsli ar S-veida masāžas celiņu ir lieliski muguras stiepšanai un mugurkaula spiediena samazināšanai. Krēsli ar L-veida masāžas celiņu ļauj dažādot masējamās muskuļu grupas, ir daudz pārāki variantos, kad masāžas krēsla kājgalis ir piepacelts augšup, tāpēc klienti biežāk izvēlās tieši L-veida masāžas tehnoloģiju.

Masāžas krēslu “Borealis” piedāvājumā ir krēsli gan ar S-veida, gan L-veida tehnoloģiju, ļaujot izvēlēties tieši sev piemērotāko!