fbpx

Bērnu spēļu atrakciju automāti

AKCIJAS

Tikai līdz 9.martam, lieto jebkuru Borealis Latvija bērnu atrakciju iekārtu, kura ir aprīkota ar Nayax karšu termināli, 3 braucienu vērtībā, par tiem norēķinoties izmantojot Monyx Wallet aplikāciju, un 4. braucienu saņem bezmaksas!

Akcija spēkā tikai Monyx Wallet aplikācijā!

AKCIJAS NOTEIKUMI

Spēļu automāti

Piemērots tirdzniecības centriem, viesnīcām, spēļu zālēm, kafejnīcām un citām biznesa telpām, kur pakalpojumu sniedzējs vēlas piedāvāt pārsteidzošus papildu pakalpojumus klientiem ar bērniem. Bērnu laime spēlējot, ģimenes apmierinātība, pārsteigumi, atšķirība no konkurentiem un iesaistīšanās – tie ir atslēgas vārdi, ko spēļu automātu pakalpojums piedāvā jūsu klientiem.

ĪRĒT SPĒĻU MAŠĪNU AR MĒNEŠA MAKSĀJUMU

Viegli izveidojiet nelielu un pieejamu atrakciju parku savā biznesa telpā. Tas pagarinās klientu apmeklēšanas laiku, palielinot jūsu pakalpojumu pārdošanas apjomu vienam klientam.

IZNOMĀT SPĒĻU MAŠĪNU UN PAŠAM TO DARBINĀT

vienkāršākais pasīvo ienākumu avots, ja vēlaties pats iesaistīties. Savās biznesa telpās izveidojiet nelielu un pieejamu atrakciju parku. Tas pagarinās klientu apmeklēšanas laiku, palielinot jūsu pakalpojumu pārdošanas apjomu vienam klientam.

IZNOMĀT SAVU NOMAS TELPU

neizmantota vieta var būt vienkāršākais pasīvo ienākumu avots, kuram nav nepieciešama aktīva piedāvātā pakalpojuma uzturēšana. Iznomājiet mums savu tukšo nomas vietu, un mēs parūpēsimies par spēļu automātu pakalpojuma piedāvāšanu jums.

– Vieglākais pasīvo ienākumu avots
– Nodrošina pievienoto vērtību un pagarina klientu pieredzes ilgumu