fbpx

Borealis masāžas krēsli – rentablākā veselības problēmu novēršana

Masāžas krēsli Borealis ir mūsdienīgi aparāti, kas atdarina cilvēka rokas darbības un ļauj baudīt regulāras un stabilas augstas kvalitātes masāžas gan mājās, gan darba vidē. Mūsdienās Borealis masāžas krēsli jau vairāk nekā desmit gadus ir dziedinājuši cilvēkus Baltijā – gan mājās, uzņēmumos, veselības aprūpes iestādēs un sabiedriskās vietās.

Japānā, Taivānā un Dienvidkorejā masāžas krēsli tiek izmantoti apmēram katrā ceturtajā mājā. Atšķirībā no Latvijas, kur laba masāža tiek uzskatīta par luksusa pakalpojumu, regulāra masāža ir izplatīta veselības aprūpes sastāvdaļa Japānā – un personīgais masāžas krēsls ir vislabvēlīgākais variants, lai to īstenotu.

Plaši zināms, ka masāžai ir daudz brīnišķīgu īpašību. Tā izvada toksīnus no mūsu ķermeņa, uzlabo asinsriti, pazemina sirdsdarbību, palielina endorfīna līmeni, mazina spriedzi, palielina elastību, palīdz pret stresu un nomierina. Tomēr viena no lielākajām masāžas priekšrocībām ir spēja mazināt un ārstēt sāpes. Situāciju sarežģī fakts, ka sāpju apkarošanā noder tikai regulāra masāža. Tas nozīmē, ka lielākā daļa cilvēku nekad nevar izbaudīt labākos masāžas efektus, jo regulārai masāžai vienkārši nav pietiekami daudz laika vai naudas.

Masāžas krēsls sniedz iespēju ievērojami palielināt šī pakalpojuma regularitāti. Tādā veidā krēsla lietotājs iegūst visas labākās masāžas īpašības un ikdienas veselības rutīnas ietvaros masāža kļūst par retu luksusa pakalpojumu.

Atkarībā no modeļa masāžas krēsliem, tās sniedz vēl aizraujošākas funkcijas: 3D tehnoloģija veltņu dziļuma un diapazona pielāgošanai, bezsvara funkcija sirdsdarbības ātruma un stresa samazināšanai, atsevišķa pēdu un roku masāža, tehnoloģija sāpju punktu un ķermeņa stāvokļa noteikšanai un iesildīšanās un šūpošanās funkcijas. Jo labāks modelis, jo vairāk ir pieejamas automātiskās programmas un jo specifiskāka ir to struktūra. Piemēram, ir atsevišķas programmas sēdošiem darbiniekiem, sportistiem, pirms miega atpūtai, lai paātrinātu vielmaiņu vai stimulētu ķermeni.

Viss iepriekš minētais nozīmē, ka katrs ģimenes loceklis vai uzņēmuma darbinieks, kurš izmanto krēslu, var saņemt personisko masāžu, kas atbilst viņu vajadzībām. Ja jūsu ģimenē ir četri locekļi, un katrs no jums masāžu līdz šim ir izmantojis tikai profilaksei – reizi mēnesī vai retāk – arī lētākais masāžas krēsls atdos tajā ieguldīto naudu aptuveni divu gadu laikā. Tomēr masāžas krēsla mūžs, to lietojot ģimenes lokā, sasniedz pat desmit, piecpadsmit gadus, un tā galvenā priekšrocība ir iespēja ievērojami palielināt masāžas regularitāti.

Masāžas krēsls Borealis atdarina manuālo terapiju un nekādā ziņā nav zemāks par to. Salīdzinājumam – 20 minūtes Borealis masāžas krēslā ir līdzvērtīgas apmēram 90 minūtēm manuālās masāžas.