fbpx

Kā acu masāža var uzlabot gan izskatu, gan pašsajūtu

Acis ir viena no pirmajām lietām, ko ievērojam otrā cilvēkā. Tās daudz ko var pastāstīt par cilvēka veselības stāvokli. Ja jūsu ikdiena ir saistīta ar ilgstošu skatīšanos datora ekrānā, tad arī jūsu acu muskuļi strādā visas dienas garumā, lai noturētu acis vienā un tajā pašā pozīcijā. Stīvums un atslābuma trūkums var ierobežot asins plūsmu šajā zonā un izraisīt tumšus lokus, acu nogurumu, redzes neskaidrību un pat galvassāpes.

Ja acu muskuļu nogurums apgrūtina jūsu ikdienu, tad ir vērts uzzināt vairāk par acu masāžu. Tā ir maigs un patīkams veids, kā uzlabot savu acu veselību un vispārējo labsajūtu. Acu masāžas ierīces ir paredzētas masāžai ap acīm, tāpēc nav jāuztraucas par to lietošanu. 

Iespējams, ka paši esat novērojuši, ka acu saspringuma vai pastiprināta stresa gadījumos jūs intuitīvi esat masējuši acu apvidu. Tas ir tāpēc, ka acu masāžas priekšrocības ir tūlītējas, jo masāža ap acīm var mazināt spriedzi visā galvā un deguna blakusdobumu ceļos.

Acu masāžas ierīces ir paredzētas relaksācijai, uzlabojas asins plūsma un potenciāli uzlabojas arī acis mitrināšanās, veldzējot sausas acis pēc garas dienas pie ekrāniem. Plus, tas lieliski palīdz acu sasprindzinājuma gadījumos. Stimulējot asins plūsmu ap acīm, acu masāžas ierīces var pat uzlabot mūsu acu ārējo izskatu. Acis ir gan mūsu dvēseles, gan arī fiziskās labsajūtas spogulis, tāpēc par tām ir jārūpējas gan iekšēji, gan ārēji. Izmēģiniet acu masāžas ierīces no mūsu klāsta, lai justos un izskatītos labāk katru dienu.

 

Avoti:

Huang, Q., Liu, H. (2020) Research of Comfort Model of Eye Massager During Siesta in the Office. HCI International 2020 – Late Breaking Papers: Digital Human Modeling and Ergonomics, Mobility and Intelligent Environments. Pieejams: https://doi.org/10.1007/978-3-030-59987-4_35