fbpx

Kā atrast pareizo vietu masāžas krēslam?

Vēl nesen masāžas krēsli parasti asociējās ar viesnīcām, SPA saloniem vai pat tirdzniecības centriem. Mūsdienās arvien vairāk masāžas krēslu nonāk arī privātmājās. Iespēja atpūsties jebkurā laikā, kad vien rodas nepieciešamība atslābināties un daudzu inovatīvu masāžas tehnoloģiju izmantošana piesaista arvien vairāk cilvēku. Plašās mājas telpās vienmēr ir vieta pat lielākajiem krēsliem. Tomēr, ko darīt, ja jūsu rīcībā nav tik daudz vietas? Mūsu rakstā turpmāk stāstīsim, kam jāpievērš uzmanība, lai masāžas krēsls kļūtu par īstu dārgakmeni jūsu interjerā.

 

KĀ NOVIETOT MASĀŽAS KRĒSLU?

Plašākās telpās ir daudz vieglāk plānot mēbeļu izvietojumu. Tomēr tieši nelielas telpas noteikti ir tās, kas izvietojuma ziņā rada izaicinājumu. Iekārtojot interjeru, kurā ir paredzēta vieta masāžas krēslam, ir vērts paturēt prātā dažas lietas, lai to varētu ērti izmantot.

Pirmkārt, iegādājoties krēslu, tas kļūs par pastāvīgu mājokļa sastāvdaļu. Lielākā daļa krēslu nevainojami saplūst ar apkārtējo vidi. To izmērs, forma un klasiskais izskats pilnībā saskan ar apkārtējo vidi.   Miotto Plus ir lielisks piemērs. No otras puses, ir arī krēsli, kas ir mājas atpūtas centrs, piesaista uzmanību un izceļas ar savu futūristisko dizainu, piemēram, Continental vai Elite. Pieturoties pie vienas krāsu paletes ir gudrs risinājums. Masāžas krēsli ir pieejami vairākās krāsās, un, izvēloties spilgtus modeļus, jūs varat arī optiski paplašināt telpu.

 

Tomēr vissvarīgākais, lai gan, iespējams, pašsaprotams noteikums ir izvēlēties kompakta izmēra krēslus mazākiem interjeriem, kas labi saderēs ar esošajām mēbelēm. Tālāk ir vērts parūpēties par pareizu novietojumu. Asimetrisks novietojums piešķir interjeram vieglumu un ļauj izbaudīt atvērtāku telpu. No otras puses, perpendikulāra vai paralēla novietošana sienām ļauj ietaupīt vietu un baudīt pārvietošanās brīvību telpā. Izvēloties masāžas krēslu, jāpievērš uzmanība arī tā nolieces veidam, jo ne visos modeļos tas darbojas vienādi. Šajā brīdī ir nepieciešams pieminēt nulles gravitācijas funkciju. Šī funkcija ļauj masāžas krēslu novietot praktiski pie sienas, tāpēc nav nepieciešams taupīt vietu atzveltnes nolaišanai. Tas arī samazina krēsla aizņemto vietu. Svarīgi ir tas, ka masāžas krēsls katras masāžas sesijas laikā nav pilnībā jānoliec. Jūs varat baudīt masāžu sēdus, guļus vai nulles gravitācijas stāvoklī, kad jūsu ceļgali ir sirds augstumā.

KOMPAKTS MASĀŽAS KRĒSLS

Taču, iegādājoties masāžas krēslu, jums jāatceras ne tikai par to, lai tas atbilstu jūsu interjera dizainam, bet arī par to, lai izvēlētā modeļa izmēri atbilst jūsu dzīvesvietas telpai. Masāžas krēslu piedāvājums ir patiešām plašs – sākot no lielajiem, tehnoloģiski progresīvajiem masāžas krēsliem un beidzot ar kompaktajiem, kas ne tikai iederas jebkurā telpā, bet arī nodrošina izcilas kvalitātes masāžu.

Nordic modelis kalpo kā piemērs šādam krēslam, kas īpaši radīts vietām ar ierobežotu pieejamo telpu. Tā kā krēsls ir neliels un viegls, turklāt tam ir riteņi, to var viegli pārvietot un pielāgot interjeram. Turklāt krēslam nav jābūt tikai masāžas krēslam. Modelim ir perfekti profilēts un ļoti ērts sēdeklis, tāpēc to var izmantot ikdienas atpūtai. Cilvēkiem, kuru rīcībā nav pārāk daudz vietas, Nordic ir arī lielisks risinājums. Tas ir pirmais šāds neliels krēsls ar ļoti progresīvām funkcijām, kas iepriekš bija sastopamas tikai augstākos modeļos, tostarp, piemēram, masāžu ārkārtīgi ērtā Zero Gravity pozīcijā, kas lieliski atslogo mugurkaulu, vai masāžas roku kustībām, izmantojot SL-shape tehnoloģiju,

Pēc iegādes masāžas krēsls kļūs par jūsu ģimenes locekļu iecienītāko aprīkojumu, kas pēc saspringtas dienas meklē atpūtu un klusuma brīdi. Un kā izvēlēties tam piemērotu vietu savā mājoklī? Mūsdienās ir pieejami dažādu izmēru modeļi – gan pavisam mazi un kompakti, gan tādi, kuriem nepieciešama telpa ne lielāka par diviem metriem uz vienu metru. Tāpēc jūs varat viegli izvēlēties sev piemērotāko modeli. Krēslos ietvertās tehnoloģijas palīdzēs jums atrast pareizo vietu. Atcerieties, ka ierobežotai vietai ne vienmēr nozīmē kompromisus. Jūs varat būt pārliecināti, ka atradīsiet krēslu, kas lieliski derēs jums un jūsu mājai.

Turklāt visi mūsu krēsli ir precīzi izmērīti Un, ja jums ir kādi papildu jautājumi vai bažas, sazinieties ar mums. Mūsu pārdošanas speciālists iepazīstinās ar visiem krēslu modeļiem mūsu salonā Rīgā, Braslas ielā 29a- 107.