fbpx

Kādēļ būtu jārūpējas par savām pēdām?

Pēdas ir mūsu veselības spogulis, bieži vien pēc pēdām ārsti var noteikti kāds ir mūsu ķermeņa stāvoklis kā arī vai mums būtu iespējams jārisina kāda atlikta problēma. Arī pēdu masāža ir nozīmīga, lai palīdzētu atslābināt ķermeni, bet ieguvumi ir vēl daudz, daudz vairāk. Ar mūsdienīgajiem Borealis masāžas krēsli var rūpēties par savām pēdām ik dienas.

Masāža uzlabo asinsriti. Daudzi no mums ir pieraduši pie mazkustīga dzīvesveida – visu dienu sēdēt pie ekrāna, pārskatīt sociālos medijus un skatīties televizoru. Masāža palīdz atbrīvot spiedienu uz mūsu ķermeni un pārvieto asinis caur pārslogotām vietām. Skābekļa transportēšana ķermeņa šūnās ir būtiska vispārējai veselībai un kājas nav izņēmums. 10-20 minūšu masāžas sesija pirms gulētiešanas var ievērojami uzlabot jūsu pēdu cirkulāciju un var palīdzēt cilvēkiem, kuri cieš no nervu problēmām un diabēta.

Masāža palīdz novērst traumas. Pēdu masāža var palīdzēt sāpēm locītavās un palīdzēt atgūties pēc traumas, kā arī mazināt muskuļu sāpes. Masāžas stiepšanas un stiprināšanas vingrinājumu apvienošana var palīdzēt novērst ievainojumus nākotnē un paātrināt esošo traumu atjaunošanos. To var lieliski baudīt katru dienu ar mūsu Borealis masāžas krēsliem un stiprināt savu veselību ilgtermiņā!

Ātri noņem stresu un spriedzi. Masāža palīdz gan ķermenim, gan prātam palīdzēt mazināt stresu. Tas palīdz palielināt endorfīnus, palīdz izraisīt serotonīna (kas var palīdzēt saglabāt mieru) izdalīšanos un samazina kortizola (stresa hormona) līmeņa celšanos organismā.

Masāža ir spēcīgs līdzeklis, lai uzlabotu jūsu veselību un labsajūtu – tā nav tikai greznība, tā ir arī nepieciešamība. Atrodot sev piemērotāko masāžas krēslu, atcerieties lieliskas pēdu masāžas saistību ar visa ķermeņa labsajūtu.   Iegūstiet šodien pelnīto atpūtu un izbaudiet priekšrocības ērti savā mājā visu diennakti. Atrodi savu ideālo krēslu jau šodien!