fbpx

Kādu masāžas veidu izvēlēties?

Mums visiem ir dažādas vajadzības, lai iegūtu masāžu, un šo vajadzību ārstēšanai ir daudz masāžas paņēmienu. Pirms jūs nosliecaties par labu vienai konkrētai izvēlei un ļaujat masāžas krēslam veikt darbu, šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem paņēmieniem un kāpēc jums vajadzētu izmantot katru no tiem.

Zviedru masāža.  Masāža palīdz mazināt stresa negatīvo ietekmi, palielinot serotonīna (labsajūtas relaksācijas hormona, kas regulē miegu) līmeni un pazemina asinsspiedienu un sirdsdarbības ātrumu. Lēnās, ritošās zviedru masāžas kustības ātri darbojas, lai jūs atslābinātu. Mēģiniet izbaudīt zviedru masāžu dienas beigās, lai maksimizētu miega rezultātus.

Dziļo audu masāža. Ja jums ir sēdošs darbs, jūs, iespējams, izjūtat ikdienas muskuļu sasprindzinājumu. Tiem, kuriem ir bijuši savainojumi, atstājot muskuļos ievērojamus rētaudus, var būt arī saspringums. Sēžot vienā pozīcijā 20 minūtes, muskuļi savelkas. Dziļo audu masāža tomēr var efektīvi mazināt smagu muskuļu sasprindzinājumu un uzlabot stāju.

Dziļa audu vai miofasciālā masāža ir vērsta uz pleciem, gurniem, potītēm, plaukstas locītavām un muguras vidusdaļu. Šīs vietas parasti kļūst visspēcīgākās no tipiskas pārmērīgas vai sēdošas pozīcijas. Tas arī palielina jūsu mobilitāti, sadalot saķeri un samazinot rētas audus stīvos muskuļos, tādējādi ļaujot jums atgriezties pie sava parastā dzīvesveida, veicot sev tīkamās aktivitātes.

Šiatsu masāža. Mēs jau zinām, ka mūsu muskuļi spēj turēt lielu spriedzi, bet ko tas dara mūsu nerviem? Stingri muskuļi rada spiedienu arī uz nerviem un asinsvadiem, izraisot vēl vairāk sāpju. Šiatsu vai trigera masāžas terapija izdara spiedienu uz spriedzes punktiem jūsu ķermeņa locītavās. Šis paņēmiens nosūta ziņojumu vietai, kas izstaro sāpes, lai atbrīvotu muskuļus. Tā kā Šiatsu metode mazina spriedzi, izdarot spiedienu uz akupunktūras punktiem, vislabāk tā ir tiem, kas masāžas laikā var izturēt nelielu diskomfortu.

Uzziniet vairāk par Borealis masāžas krēsliem ŠEIT, vai sazinieties ar mums pa tālr. +371 2546 7467