fbpx

Latvijā atvēries Baltijā iemīļotākais masāžas krēslu zīmola “Borealis” salons

Ar iespaidīgu masāžas krēslu kolekciju dažādām gaumēm, maija sākumā durvis vēris masāžas krēslu salons “Borealis”. Ikviens interesents jau visu maija mēnesi var iepazīties ar produkciju Rīgā, Braslas ielā 29a-107, iepriekš piesakoties privātai vizītei. Masāžas krēsli tiek piedāvāti gan nomai, gan arī pārdošanai – privātpersonām un uzņēmumiem.

Masāžas krēsli nav tikai īpaši atlasītu cilvēku ekstra lieta, jo pirmkārt, masāža ir nepieciešama ikvienam no mums, lai ilgtermiņā uzturētu savu veselību un uzlabotu savas darba un spriestspējas. Mūsu “Borealis” masāžas krēslus iegādājas gan uzņēmumi, kuri vēlas veidot pasīvos ienākumus, gan arī privātpersonas, kuras tos noskata savām, ģimenes vajadzībām, vai atpūtas stūrīša izveidei un laiskiem darba dienu vakariem. Mūsdienās masāžas krēsls jau ieguvis pavisam citas nokrāsas un šobrīd tie pārsteigs pat skeptiskākos.

Borealis masāžas krēsli piedāvā līdz pat 9 automātiskiem režīmiem, kuri gan palīdz atslābināt muskuļus, uzlabot asinsriti, veikt intensīvu masāžu visam ķermenim, aprīkoti ar 3D tehnoloģiju u.c. pārsteidzošas funkcijas. Tikpat svarīgi, ka masāža var tikt papildināta ar Tavu mīļāko Spotify pleilisti vai šobrīd populāro podkāstu sērijām. Baudiet nesteidzoties! “Borealis” masāžas krēsli ir pieprasīti arī sportistu vidū, lai atgūtos pēc treniņiem un atslābinātu saspringušos muskuļus, tāpat arī cilvēkiem ar dažādām hroniskām slimībām, vai tādām, kuras radušās sēdoša darba dēļ.

Vairāk kā 10 iemesli, lai papildinātu savu mājvietu vai biroju ar jaudīgu masāžas krēslu, tos vari apskatīt mūsu salonā un izvēlēties sev piemērotāko. Iegādājoties produktu uz vietas salonā, tas tiks bez maksas nogādāts uz tam paredzēto vietu. Sazinies ar mums rakstot info@borealislatvija.lv vai zvanot +371 2933 9114.