fbpx

Masāža – palīgs ceļā uz jauniem rekordiem

Skriešana ir viens no populārākajiem un pieejamākajiem sporta veidiem, ar ko Latvijā aizrāvušies daudzi tūkstoši. Tomēr tā ir arī liela slodze mūsu muskuļiem. Tie, kas ar to nodarbojas jau ilgāku laiku, zina, ka liela nozīme ir tam, kas notiek starp skrējieniem. Kā viens no būtiskākajiem palīgiem ceļā uz jauniem sasniegumiem var būt kvalitatīva masāža. Tā ir būtiska procedūra, kas palīdz mūsu veselībai. Masāža mazina muskuļu spriedzi, uzlabo saišu elastīgumu un asinsriti un palīdz atgūties pēc pārslodzes vai traumām. Zināms, ka masāžas terapija palīdz samazināt arī iekaisuma veidošanos.

Ja jūsu mērķis šajā gadā ir sasniegt jaunus personīgos rekordus, tad ir vērts apdomāt par masāžas krēsla iekļaušanu savā ikdienā. Masāža ir piemērota ikvienam, ne tikai profesionāliem sportistiem. Ikvienam skrējējam jo īpaši svarīga ir kāju un pēdu masāža, tāpēc masāžas krēsls “Miotto” būs īstais palīgs. Tam ir regulējama gaisa spilvenu intensitāte, un līdzīgi kā masieris, tas masējamās muskuļu grupas sasilda pirms sesijas sākuma. Ja pēc skriešanas jūtat smagumu muskuļos, tad ļaujaties masāžai, lai atbrīvotos un ātrāk atlabtu.

Rūdīti un garo distanču skrējēji novērtēs masāžas krēsla “Continental” piedāvājumu. Šis masāžas krēsls atdarina profesionāla masiera roku kustības, tāpēc masāžas sesija katru reizi būs izcila. Pietam, šis modelis piedāvā arī refleksoloģijas pēdu masāžu, kas vairāk pazīstama ķīniešu medicīnā. Tas lieliski palīdzēs atgūties pēc intensīviem treniņiem un būs nenovērtējams palīgs nogurušajiem muskuļiem.

Arī tad, ja skriešana ir jaunums jūsu ikdienā, muskuļi būs jums pateicīgi par rūpēm, ko tie saņems pēc fiziskās slodzes. Atrodiet sev piemērotāko masāžas krēslu no “Borealis” plašā klāsta un ļaujiet sev sasniegt jaunus rekordus.

Avoti: Angus S. Massage therapy for sprinters and runners. Clinics in Podiatric Medicine and Surgery. 2001 Apr;18(2):329-336. Apskatīts: 03.02.2021. Pieejams: https://europepmc.org/article/med/11417159Weerapong, P., Hume, P.A. & Kolt, G.S. The Mechanisms of Massage and Effects on Performance, Muscle Recovery and Injury Prevention. Sports Med 35, 235–256 (2005).