fbpx

Masāžas krēsli ar norēķinu sistēmu

   

   

  • VIEGLĀKAIS PASĪVO IENĀKUMU AVOTS!

  • NODROŠINA PIEVIENOTO VĒRTĪBU UN PAGARINA KLIENTU PIEREDZES ILGUM!

Telpas sabiedriskās vietās, kas paliek neizmantotas, nozīmē ikmēneša ienākumu zaudēšanu. Labākā diena, kad sākt gūt šos ienākumus, bija vakar; par laimi, nākamā labākā diena tam ir šodien. Masāžas krēsli, kas darbojas pēc Vending principa, ir viegls un ļoti izdevīgs veids, kā nopelnīt pasīvos ienākumus: pat ja jūsu biznesa telpās izvietotos krēslus dienā lieto tikai divi cilvēki, pateicoties viņiem, jūs jau nopelnīsiet ikmēneša peļņu. Tajā pašā laikā masāžas krēsls jums arī rada netiešus ienākumus, jo tas ilgāk notur klientu jūsu biznesa telpās, dod jums priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem un liek klientam vēlēties apmeklēt jūs arī nākamreiz.

Piemērots viesnīcām, sporta ēkām, skolām, tirdzniecības ēkām, atpūtas telpām, tirdzniecības centriem, skaistumkopšanas saloniem vai citām sabiedriskām vietām, kur pakalpojumu sniedzējs vēlas klientiem piedāvāt relaksējošu laiku. Relaksējoša, muskuļu sāpju nomierināšana, stresa līmeņa mazināšana, emocionālās enerģijas atbrīvošana, mierīga un patīkama brīža radīšana – šīs ir galvenās lietas, ko masāžas krēslu serviss piedāv.

1. IZNOMĀT MASĀŽAS KRĒSLU PAR MĒNEŠA MAKSU

Ir viegli un lēti izveidot spa līdzīgu papildu pakalpojumu, kas paplašinās klienta pieredzi un palielinās apmeklētāja apjomu. ās jūsu klientam.

2. IZNOMĀJIET MASĀŽAS KRĒSLU UN PATS TO DARBINIET

Vienkāršākais pasīvo ienākumu avots, ja vēlaties pats iesaistīties.

3. IZNOMĀT SAVU NOMAS TELPU

Neizmantota vieta var būt vienkāršākais pasīvo ienākumu avots, kuram nav nepieciešama aktīva piedāvātā pakalpojuma uzturēšana. Iznomājiet mums savu tukšo nomas vietu, un mēs parūpēsimies par spēļu automātu pakalpojuma piedāvāšanu jums.