fbpx

Masāžas krēsls Taviem vecvecākiem

Rūpes par veselību ir jāuzņemas visas dzīves garumā, bet tieši vecumā mēs izjūtam vislielākās pārmaiņas. Nereti samazinās enerģija, palēlinās dažādi iekšējie procesi, kas ietekmē arī spēju regulāri nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Masāža ir lielisks pasīvās fizkultūras veids, kas uzlabo asinsriti, samazina muskuļu saspringumu un atvieglo sāpes un diskomfortu. Pietam, masāža ir lielisks veids kā uzlabot ne tikai savu fizisko, bet arī emocionālo veselību, kas ir būtiski ikvienam šajā laikā, jo īpaši senioriem.

Mugurkauls ir mūsu ķermeņa centrālā ass. Ar gadiem tas kļūst vājāks un nespēj vairs noturēt ķermeņa slodzi. Vesels mugurkauls ir viena no atslēgām ceļā uz ilgstoši labu veselību. Viena no procedūrām, kas palīdz mugurkaulam būt formā, ir masāža. Kvalitatīva muguras masāža nodrošina to, ka saspringums mazināsies, ķermenis atslābināsies un kustēties kļūs vieglāk. Galvenie ieguvumi no muguras masāžas – samazinās stīvums mugurā, jostas un plecu daļā, uzlabojas limfas un asins cirkulācija, plus, masāža pozitīvi ietekmē arī garastāvokli. Masāža ļauj atgūt iekšējo mieru un harmoniju, tā veicama gan profilaktiskos, gan rehabilitācijas nolūkos, ņemot vērā satraucošo pandēmijas laiku, taviem vecvecākiem masāžas krēsls būtu tieši laikā!

Daudzos pētījumos ir pierādīta masāžas labvēlīgā ietekme uz veselību visu vecumu cilvēkiem. Masāža nav domāta tikai biroja darbiniekiem vai sportistiem, ieguvējs būs ikviens. Laikā, kad daudz laika pavadam sēžot un esam mazkustīgi, ir būtiski veltīt laiku arī savam ķermenim. Neizejot no mājām, ir iespēja uzlabot savu veselību un pašsajūtu, jo masāža sniedz ne tikai fizisko, bet arī emocionālo labsajūtu. Masāžas krēsls palīdz atslābināt muskuļus, mazināt sāpes, un vairākiem modeļiem ir īpaši pēdu balsti, kas masāžu padara vēl ērtāku, piemēram, “Borealis” masāžas krēsli “Ultra Plus” vai “Light”. Svarīgi zināt, ka masāžas krēslus “Borealis” ir iespēja izmēģināt bez maksas, lai atrastu sev piemērotāko modeli. Arī lietotie masāžas krēsli nav slikta izvēle, jo tie ir tehniski izcilā kārtībā un kopti, kas ļauj iespēju iegādāties arī katra iespējām piemērotu krēslu, iegūstot tikpat kvalitatīvu pieredzi.

Avoti:Kennedy E., Chapman C. (2006), Massage Therapy and Older Adults. In: Complementary and Alternative Medicine for Older Adults. Ed. Mackenzie E. R., Rakel B. New York: Springer Publishing Company pp. 135-148.