fbpx

Masāžas pistoles sportistiem un atlētiem

Pēdējos gados ievērojami ir palielinājusies masāžas pistoļu lietošana ne tikai starp profesionāliem sportistiem, bet arī citiem sporta un aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Ne vienmēr mums ir laiks doties uz masāžas salonu, dažkārt viss, ko vēlamies, ir ātra, efektīva masāža konkrētā ķermeņa daļā. Izmantojot masāžas pistoli, ir iespējams izmasēt konkrētu muskuļu grupu, sāpīgo trigerpunktu vai jebkuru vietu ķermenī, kur jūtams saspringums, jau uzreiz pēc treniņa.

Masāžas pistoles ir ieteicams lietot sportistiem un atlētiem, jo tās var palīdzēt uzlabot kustību diapazonu, samazināt muskuļu sāpīgumu, vienlaikus negatīvi neietekmējot muskuļu aktivizāciju un spēka jaudu. Šīs masāžas ierīces var izmantot arī kā daļu no rehabilitācijas programmas pēc traumas gūšanas, ja to ir ieteicis lietot ārsts vai fizioterapeits. Tās ir viegli lietot gan pašiem uz sevis, gan arī veikt masāžu citiem cilvēkiem. Masāžas pistoles ir vieglas, tās darbojas bez vadiem un tās ir ērti pārnēsāt sev līdzi.

Ne vienmēr pēc sajūtām cieti muskuļi, piemēram, muguras un plecu daļā nozīmē, ka tie ir savilkti. Īpaši sportistiem un cilvēkiem, kuri regulāri nodarbojas ar sportu, muskuļi tādi var likties, jo vienkārši ir labi trenēti un veselīgi stingri. Tomēr masāža var nākt par labu arī tiem, kuriem nav konkrētu sāpju un sūdzību, jo masāžas pistoļu terapija ir piemērota ikvienam, kurš ar sportu ir uz tu.

Mūsu piedāvājumā ir trīs dažādi masāžas pistoļu modeļi. Mini masāžas pistole būs viegli paņemt līdzi arī ceļojumos vai atpūtas braucienos, tā neaizņem daudz vietas un tās darbības laiks ir līdz pat sešām stundām. Modelis SKG ir pieejams ar četriem dažādiem stimula biežuma režīmiem – pat līdz 3200 sitieniem minūtē, bet jaudīgais modelis Aront nāk komplektā ar īpašiem uzgaļiem, kas ļaus izmasēt dažādas muskuļu grupas. Masāžas pistoles ir viegli lietot un tās var palīdzēt uzlabot atlabšanas procesu starp treniņiem un sporta nodarbībām.

 

Avoti:

Martin, J. (2021). A critical evaluation of percussion massage gun devices as a rehabilitation tool focusing on lower limb mobility: A literature review. Pieejams: https://doi.org/10.31236/osf.io/j9ya8 Muskuļu sāpes, blogs slimības.lv, pieejams: https://slimibas.lv/slimibas/muskulu-sapes/