fbpx

Masāžas terapija un tās intensitāte

Dārgākiem masāžas krēsliem parasti ir daudz labāks masāžas pārklājums, jo tie izmanto vairāk gaisa spilvenu un motorizētu veltnīšu, tādējādi nodrošinot augstāku terapijas līmeni. Masāžas intensitāti var regulēt, mainot gaisa daudzumu kompresijas gaisa spilvenos; palielinot gaisa daudzumu, palielinās intensitāte. 3D un 4D krēslos var mainīt arī muguras veltņu dziļumu, lai palielinātu vai samazinātu muguras masāžas intensitāti. Masāžas krēsliem ir noņemams polsterējums, kas ļauj laika gaitā pielāgot masāžas intensitāti. 3D vai 4D krēsls sniedz jums vislabāko iespēju izvēlēties vieglāku vai spēcīgāku intensitāti, kad jums tas ir nepieciešams.

 

Citas svarīgas funkcijas, kas jāņem vērā:

Jo modernāks krēsls, jo vairāk manuālās masāžas zonu: jo vairāk manuālās masāžas iespēju, lai apstrādātu ķermeņa zonas, piemēram, kakla, plecu, muguras augšdaļas, muguras lejasdaļas, sēžas, roku, roku, kāju, pēdu zonas.

Siltums: daudzi krēsli ir aprīkoti ar siltumu, lai atslābinātu un relaksētu muskuļus. Dažiem krēsliem ir vairākas siltuma zonas rokās, mugurā un kājās.

Roku masāža: ar gaisa spilvenu un kompresijas palīdzību tiek izmasēta apakšdelma, plaukstas un plaukstu locītavas.

Ķermeņa skenēšanas tehnoloģija: tā ļauj krēslam precīzi noteikt jūsu augumu un formu, lai nodrošinātu pielāgotu masāžu.

Dažas lieliskas papildierīces: iOS un Android APP funkcionalitāte, hromoterapija, gaisa jonizators, intuitīva tālvadības pults, inteliģentā balss vadība, Bluetooth skaļruņi, bezvadu uzlāde – tas viss papildina masāžas pieredzi.

Apskatiet plašo nomas masāžas krēslu klāstu šeit, kā arī dodies uz mūsu veikalu Rīgā, Braslas ielā 29a-107! Tavas veselības labsajūta ilgtermiņā!