fbpx

Mazāk ir vairāk: Jūsu pirmās masāžas krēslu sesijas

Vai Jūsu jaunais “Borealis” masāžas krēsls ir Jūsu pirmais masāžas krēsls? Ja tā, tad pavisam noteikti mēs ieteiktu sākt ar īsākām masāžas sesijām, lai jūsu ķermenis varētu pierast pie masāžas krēslu veltņu intensitātes. Izpildiet mūsu ieteikumus, un jūs izbaudīsiet brīnišķīgu masāžu vairāku gadu garumā!

Sāciet ar īsām masāžām. Ja neesat pieradis pie visa ķermeņa dziļu audu masāžas, iesakām sākt ar 10 līdz 15 minūšu masāžas sesijām divas līdz trīs reizes dienā. Pēc tam attiecīgi ilgumu masāžas ilgumu pagarināt. Borealis masāžas krēsli nodrošina ļoti efektīvas dziļa spiediena masāžas. Šo masāžas krēslu veltņi ir spēcīgi, lai  atjaunotu ķermeņa problemātiskās zonas.

Pirmo reizi sēžot masāžas krēslā, gribas tajā pavadīt mūžību! – galu galā tam vajadzētu nodrošināt ārkārtīgu komfortu! Par laimi, “Borealis” masāžas krēsli piedāvā laika iestatījumus un unikālas programmas un funkcijas, kurās varat kontrolēt masāžas stiprumu, atrašanās vietu un ātrumu.

Pagarinot intervālus masāžas sesijai, pieradīs arī jūsu ķermenis, tādēļ nesteidzieties, tas ir tāpat kā ar treniņiem, jūs jau nesākat uzreiz ar lielu slodzi, bet palieliniet to pakāpeniski, lai nostiprināt ķermeni, tas pats ir ar masāžas krēsla izmantošanu.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai jūs interesē sava pirmā masāžas krēsla iegāde, sazinieties, rakstot uz info@borealislatvija.lv vai zvaniet  +371 2546 7467, kā arī apskatiet mūsu daudzveidīgo masāžas krēslu kolekciju, tie pieejami gan pārdošanai, gan nomai.