fbpx

Masāžas krēslu noma

Masāžas krēsls mājās, mājas birojā vai darba birojā: mājīgs stūrītis atpūtai vai produktīvs palīgs.

Ir zināms, ka masāžai ir daudz pārsteidzošu īpašību. Ar tās palīdzību no mūsu ķermeņa tiek izvadīti toksīni, masāža uzlabo asinsriti, samazina sirdsdarbību, palielina endorfīnu līmeni, mazina spriedzi muskuļos, nomierina un palīdz tikt galā ar stresu. Lielākoties masāža tiek izmantota sāpju ārstēšanai, taču jāņem vērā, ka cīņā ar sāpēm, rezultāts parādīsies tikai, ja masāža tiks veikta regulāri. Tas nozīmē, ka vairums cilvēku nespēs izbaudīt maksimālo masāžas efektu brīvā laika vai naudas trūkuma dēļ.

Savukārt masāžas krēsls ļauj ievērojami palielināt masāžas regularitāti. Kopā ar masāžas krēslu Jūs iegūsiet tikai labākās ārstnieciskās masāžas priekšrocības, nerunājot par to, ka iepriekš tik reta un dārga procedūra, tagad kļūs par ikdienas veselības aprūpes sastāvdaļu.

Masāžas krēslu īres cenas tabulā

Vai masāžas krēsls ir efektīvs un uzticams?

Uzmundrinoša rīta masāža stimulēs asinsriti un radīs patīkamu dienas sākumu. Vakara relaksējošas masāžas sesija mazinās stresu un veicinās labāku izgulēšanos. Regulāra masāža stiprinās imūnsistēmu un uzlabos garastāvokli. Mēs visi meklējam uzticamības sajūtu, kuru masāžas krēsls var sniegt: tas nekad neatcels Jūsu masāžas sesiju, neatkarīgi no situācijas, tas vienmēr ir gatavs rūpēties par Jūsu veselību.

Masāžas krēsla tehnoloģija ir ļoti pietuvināta masāžas tehnikai, kuru veic reāls cilvēks. Labākie masāžas krēsla modeļi piedāvā automātiskas un manuālas programmas, atsevišķi rokām un kājām. Spēja iestatīt nepieciešamo masāžas režīmu, palīdz veikt masāžu tajās ķermeņa vietās, kur tas ir tiešām nepieciešams. Borealis piedāvātie masāžas krēsli ir izturīgi un to lietošanas termiņš ir 15-20 gadi. Borealis masāžas krēsli ir guvuši atzinību arī no Igaunijas manuālās medicīnas un hiropraktikas biedrības.

Masāžas krēsls uzņēmumā: labvēlīgākā profilakse, apmierināti darbinieki

 


Masāžas krēsls ir izdevīgs ieguldījums Jūsu uzņēmuma darbiniekos, nodrošinot konkurētspējīgu priekšrocību starp citiem uzņēmumiem, kas ļauj ietaupīt izmaksas saistītas ar darbinieku slimības dienām vai darbinieku aiziešanu no uzņēmuma.

  • Pievilcīgs papildinājums darbinieka labklājības programmai
  • Lētākais veids, kā novērst un atvieglot izplatītākās arodslimības

Pētījumos tiek patstāvīgi izskatīti jautājumi, kas attiecās uz hroniskām sāpēm, strādājot ilgstoši vienā sēdēšanas pozīcijā. Pētījumi parādīja, ka masāža divreiz nedēļā ir ievērojami efektīvāka, nekā masāžas sesija vienu reizi nedēļā. Tātad, ja ilgtermiņa darbinieka nodarbinātība ir Jūsu uzņēmuma mērķis, ir vērts ieguldīt svarīgākajā uzņēmuma resursā – tāpēc masāžas krēsls ir izdevīgākais veids, kā to izdarīt.

Kādas ir priekšrocības, ja masāžas krēsls atrodas darba vietā?

 

Daudzās jomās darbinieku labklājības programma tiek uzskatīta par priekšrocību. Balstoties uz personāla vadītāju atsauksmēm un komentāriem, papildus ieguldījums darbinieku veselības uzlabošanai motivē stipri vairāk nekā algas palielinājums ar tādu pašu naudas summu. Piemēram, IT nozarē masāža un sporta nodarbību kompensācija lielākoties ir daļa no tā dēvētās standarta atalgojuma paketes. Šādos uzņēmumos jāiegulda labklājības programmas attīstībai, lai noturēt labākos speciālistus un raisītu interesi strādāt darba vietā, kas ir ērta un pievilcīga visiem darbiniekiem. Neskatoties uz to, ka šādas darbinieku prasības var būt attiecināmas uz jaunās paaudzes darba attieksmi, slinkumu, kas izpaužas pieprasījumos ērtākai darba vietai un aizvien populārākām 4 stundu darba dienām, masāžas krēsla pakalpojumi pozitīvi ietekmē darba izpildi.

Cik daudz masāžas krēsls izmaksās manam uzņēmumam?

Masāžas efektivitātes svarīgākā sastāvdaļa ir tās regularitāte, kas, pretēji izplatītajam viedoklim, nav jābūt dārgai. Vislētākais un vienkāršākais Borealis masāžas krēsls var izmaksāt Jūsu uzņēmumam tikai €69 mēnesī, taču, ja Jūs vēlaties izīrēt modernāku krēslu, tad izmaksas nepārsniegs €250 mēnesī. Tas parāda, ka izmaksas uz darbinieku ir daudz zemākas, kā arī darbinieku piespiedu atvaļinājumi dēļ arodslimībām un slimību dienām stipri samazināsies.

Kādas ir masāžas krēsla priekšrocības salīdzinājumā ar profesionālu masieri?

Borealis masāžas krēsla programmas parasti ir 15-20 minūtes garas, kas ļauj izmantot krēslu jebkurā darba dienas laikā un stipri atsvaidzinās darbinieka labsajūta dienas vidū. Krēsli ir izveidoti tā, lai to veltnīši atgādina īsta masiera rokas. Modernākie krēsli piedāvā ne tikai automātiskus, bet arī manuālus režīmus, kas sniedz lietotājam dažādas masāžas tehnikas, kā arī staipīšanas un saspiešanas masāžas sesijas ne tikai visam ķermenim, bet arī atsevišķi rokām un kāju pēdu zonai. Borealis masāžas krēsli ar sensoru palīdzību pielāgojas sēdošas personas ķermeņa izliekumiem un atrod sāpošus punktus, tādējādi nodrošinot individuālu masāžu. Tas ir izdevīgi gan tiem uzņēmumiem, kur darbojas 10 cilvēki, gan arī tās kompānijās, kur strādā līdz pat 100 darbiniekiem.

Kāpēc man jāiegādājas Borealis masāžas krēsls?

Borealis masāžas krēslu klāsts ir rūpīgi izstrādāts, balstoties uz vairāk nekā desmit gadu pieredzi, krēslu kalpošanas laiku, montāžas kvalitāti, tehnoloģijas jaunumiem un lietotāju atsauksmēm. Ja Jūs pieņemsiet lēmumu izīrēt Borealis masāžas krēslu, tas tiks nodrošināts ar regulāru apkopi un atbilstošu preces garantiju. Tā kā mēs specializējamies masāžas krēslos, varat būt pārliecināti, ka visi jautājumi un problēmas tiks atrisināti ar mūsu darbinieku palīdzību. Lai atrastu ērtāko masāžas krēslu, varat tos salīdzināt un sazināties ar mūsu pārdošanas vadītāju.