fbpx

Pārdošana

Masāžas krēsls Jūsu mājās: ieguldījums Jūsu ģimenes nākotnē

Masāžas krēsla izmantošana mājās ir ieguldījums Jūsu ģimenes veselībā. Papildinot savu
ikdienas veselības rutīnu ar kvalitatīvu masāžu, kuru var pielāgot katra ģimenes locekļa vajadzībām, ļaus Jums ietaupīt gan naudu, gan arī laiku.

  • Regulāra masāža ar stabilu kvalitāti
  • Lētākais veids, kā novērst un mazināt hroniskas veselības problēmas

Japānā un Dienvidkorejā katrā ceturtajā mājā izmanto masāžas krēslu. Atšķirībā no Igaunijas, kur laba masāža tiek uzskatīta par greznu pakalpojumu, taču Japānā regulāra masāža aizņem vienu no galvenām veselības daļām, kuras lētākā alternatīva ir tieši personīgais masāžas krēsls. Ja strādāt mazāk nekā 10 darba stundas dienā ir kaut kāda mērā neiespējams, tad vienkārši nav citas izvēles, bet izmēģināt alternatīvo veidu masāžas krēsla variantā, lai izvairīties no slimībām, kas attīstās ilgstoša sēdēšanas darba dēļ. Arī Igaunijā cilvēki strādā daudz un smagi. Tāpēc, ja Jūsu ģimenes plānos ir dzīvot ilgu un veselīgu dzīvesveidu, tad ir vērt ņemt piemēru no japāņiem un veicināt ilgstošu veselības stāvokli. Vispiemērotākais veids, kā to paveikt, ir masāžas krēsls.

Kāpēc pirkt masāžas krēslu?

Ir plaši zināms, ka masāžai ir daudz brīnišķīgu un dziedinošu īpašību. Tas attīra organismu no toksīniem, uzlabo ķermeņa asinsriti, pazemina pulsu, palielina endorfīnu skaitu, samazina stīvumu, uzlabo ķermeņa elastību, kā arī palīdz cīnīties ar stresu. Tomēr viena no lielākajām masāžas priekšrocībām ir spēja mazināt un ārstēt sāpes. Faktiski, tikai regulāra masāža var būtiski palīdzēt cīņā ar hroniskām sāpēm1. Tas nozīmē, ka lielākā daļa cilvēku nespēj izbaudīt labākos masāžas sniegumus, jo viņiem nav pietiekami daudz līdzekļu vai laika regulārām masāžas sesijām.

Masāžas krēsls dod iespēju būtiski palielināt šī pakalpojuma regularitāti. Tādā veidā krēsla lietotājs var izbaudīt visas labākās masāžas īpašības, padarot to par daļu no ikdienas rutīnas, nevis par retu greznuma pakalpojumu.

Vai masāžas krēslam ir priekšrocības salīdzinājumā ar masieri?

Lai gan mēs esam pieraduši saņemt masāžu no profesionāliem cilvēkiem, augstas kvalitātes masāžas krēsli piedāvā līdzvērtīgas vai pat labākas priekšrocības. Masāžas krēsla masāža ir vienmēr stabila un kvalitatīva, to var baudīt daudz biežāk, sesija notiek vienmēr atbilstošā laikā un vietā, nevajag iepriekš plānot laiku vai rezervēt vietu, kā arī tas nerada diskomfortu vai kautrību, jo masāžu var baudīt drēbēs. Masāžas krēsls ir piemērots arī vecākiem ģimenes locekļiem, kuru kustība ir bieži ierobežota vai sarežģīta, bet kas lielā mērā gūtu labumu no masāžas terapijas.

Vislabākos masāžas krēslu nepārspēs pat cilvēka rokas – masāžas krēslu nozare vairs nav nekas jauns, tas cieši sadarbojas ar masieriem un citiem šīs jomas speciālistiem. Borealis masāžas krēsli tika atzīti arī Igaunijas Manuālās medicīna un Hiropraktiķu asociācijā.

Kā darbojas masāžas krēsli?

Masāžas krēsliem ir pieejamas vairākas masāžu tehnikas, automātiskas programmas un manuāli iestatījumi – Jūs paši varat pielāgot masāžas tehnikas veidu, tās stiprumu, un dažos modeļos pat masāžas dziļumu un sasniedzamību. Krēsls izmanto masāžas veltņus, kas atrodas atzveltnē, un gaisa spilvenus, izvietotas krēsla dažādās vietās.

Turklāt, atkarībā no modeļa, krēsls var veikt arī mugurkaula korekciju un rotēt gurnus, vai veikt visa ķermeņa velkoši stiepjošu masāžu, 3D tehnoloģijas ļaus regulēt masāžas veltņu intensitātes dziļumu, stiprumu un sasniedzamību, nulles gravitācijas pozīcija pazeminās sirdsdarbību un stresa līmeni, atsevišķa masāža pēdām un plaukstu locītavām, daži modeļi ar sensoru palīdzību atradīs sāpošas zonas un kārtīgi izmasēs tās, papildus varēs iešūpot līdzīgi šūpuļkrēsla kustībām, vai sasildīt muskuļus. Vairāki masāžas krēsli piedāvā arī iespēju savienot tālruni ar krēslu un masāžas laikā klausīties mūzikas skaņdarbos vai audio grāmatas ierakstos – daži modeļi var pat sinhronizēt mūziku ar masāžas ritmu.

Viss augstāk minētais nozīmē, ka katram ģimenes loceklim, kas izmantos masāžas krēslu, būs iespējams saņemt personalizētu masāžu, atbilstoši vēlmēm un veselības prasībām.

Cik ātri ieguldījums masāžas krēslā atmaksājās?

Ja Jūsu ģimene sastāv no četriem cilvēkiem, kur katrs izmantoja masāžu tikai veselības profilakses nolūkos – tas nozīmē vienreiz mēnesī vai pat mazāk – pat lētākais krēsls atmaksās visu ieguldīto mēnesi jau pēc diviem gadiem. Masāžas krēsla kalpošanas laiks ģimenē ir līdz 10 gadiem, kur galvenā priekšrocība ir iespēja ievērojami palielināt masāžas regularitāti.

Tātad, lai mājās iegādāties un uzstādīt masāžas krēslu, tas nenozīmē papildus izdevumus, bet gan ietaupa tūkstošiem eiro ilgtermiņā, ieskaitot to naudu, ko Jūs izmantotu veselības uzlabošanai un sāpju mazināšanai.

Kāpēc man vajadzētu iegādāties Borealis masāžas krēslu?

Borealis masāžas krēslu izvēlne ir rūpīgi izstrādāti balstoties uz vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Mēs ņemam vērā krēsla kalpošanas laiku, kvalitāti, jaunās tehnoloģijas, drošību un mūsu sadarbības partneru atsauksmes. Līdz 200 igauņu uzņēmumi un daudzas privātpersonas jau izmanto mūsu masāžas krēslus. Privātpersonām ir pieejama 2 gadu garantija, bet dažiem modeļiem ir piemēroti pat 3 garantijas gadi. Tā kā mēs specializējamies masāžu krēslu jomā, Jūs varat būt pārliecināti, ka mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem un atrisināsim problēmas saistītas ar masāžas krēsliem. Lai atrast ērtāko masāžas krēslu, Jūs varat pievienot krēslu salīdzināšanai un sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistu.

1Moyer, C., Rounds, J., Hannum, J., & Cooper, Harris. (2004). A meta-analysis of massage therapy research. Psychological Bulletin, 130(1), 3–18