fbpx

Samazini stresu savā ikdienā ar masāžas terapiju

Joprojām tuvākā nākotne ir diezgan neskaidra, arī par to, cik bieži varēsim apmeklēt masāžas un spa salonus un veltīt laiku savai veselībai pilnvērtīgi. Noteikti daudziem joprojām ir sakrājies stress no mājās pavadītā laika, cīnoties ar nepārtrauktiem izaicinājumiem, kas ilgtermiņā ietekmē pašsajūtu.

Lai palīdzētu tikt galā ar dažādiem stresa simptomiem un izārstēt savu ķermeni un prātu, ārsti, terapeiti un citi veselības aprūpes speciālisti iesaka izmantot masāžas spēku. Pētījumi liecina, ka masāža mazina stresu fiziskā un psiholoģiskā līmenī, samazinot sirdsdarbības ātrumu, asinsspiedienu, kortizola līmeni un insulīna līmeni. Tāpat izdalās serotonīns un dopamīns, kas palīdz organismam pārvarēt hronisku vai ierastu, kā arī akūtu vai īslaicīgu stresu.Tādēļ risinājums ilgtermiņa ieguldījumam ir masāžas krēsls savās mājās vai birojā, kur tas ir pieejams 24/7.

Visbiežāk sastopamie stresa simptomi:

Galvassāpes
Kuņģa darbības traucējumi
Paaugstināts asinsspiediens
Sāpes krūtīs
Miega problēmas
Muskuļu sasprindzinājuma sāpes

Parūpējies par savu veselību jau šodien, sazinies ar mūsu pārdošanas speciālistu, lai izvēlētos labāko info@borealislatvija.lv, +371 2546 7467