fbpx

Slikts miegs?

Ja jums ir problēmas ar miegu, jūs pavisam noteikti neesat viens! Nesen veiktais Huffington Post publicētais pētījums atklāj, ka 9 miljoni pieaugušo izmanto recepšu miega līdzekļus, lai palīdzētu viņiem iegūt nepieciešamo kvalitatīvo atpūtu. Papildus tam, ka miega trūkums ietekmē jūsu produktivitāti un pašsajūtu, jūs varat pakļaut lielāku risku visam, sākot no sirds slimībām un insulta līdz aptaukošanās un depresijas gadījumiem.

Ja stress vai hroniskas sāpes neļauj jums iegūt labu nakts miegu, kas jums pienākas, tad ikdienas mieram var palīdzēt masāžas krēsls. Borealis masāžas krēslus ir izstrādājuši eksperti, lai pielāgotos jūsu vajadzībām neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat sāpju mazināšanu noteiktās vietās, muskuļu sasprindzinājuma mazināšanu vai vispārēju relaksāciju.

Pētījumi ir parādījuši, ka masāžas terapija var mazināt muguras sāpes un mazināt galvassāpes, kā arī mazināt stresu un trauksmi. Borealis masāžas krēsli, strādājot ar ķermeņa mīkstajiem audiem, piemēram, muskuļiem, saitēm un cīpslām, stimulē jūsu ķermeņa muskuļu, nervu un asinsrites sistēmu, lai veicinātu optimālu veselību.

Sazinieties ar mums, ja jums ir jautājumi par to, ko mūsu krēsli var dot jūsu veselībai un kādu tieši izvēlēties jūsu situācijai tālr: +371 2546 7467.