fbpx

SPA zona savās mājās

Liekas, ka nav daudz cilvēku, kuri atteiktos no patīkamas masāžas pēc garas un nogurdinošas darba dienas. Laikā, kad masāžas salonu un SPA durvis ir slēgtas, ir vērts apdomāt par neliela SPA stūrīša izveidi savās mājās. Varbūt iedegt skaistas sveces, uzlikt fonā nomierinošu mūziku un ļauties masāžai, uz brīdi aizmirstot par darāmo darbu sarakstiem un kolēģiem. Tam vienmēr nav jābūt masiera apmeklējumam, tālāk izstāstīsim, kādēļ!

Kā piedzīvot SPA līdzīgas izjūtas, neizejot no sava dzīvokļa? Zināms, ka masāžas pozitīvie efekti vislabāk novērojami, ja masāža tiek veikta regulāri, bet kuram gan ir laiks un iespēja šobrīd 2-3 reizes nedēļā iet pie masiera? Kā lieliska alternatīva, kas iepriecinās ne tikai jūs, bet arī visus mājiniekus, ir masāžas krēsli. Jau pēc pāris minūtēm tajā Jūs sajutīsiet, ka saspringums mazinās un nogurums atkāpjas. Masāžas krēsls ir lieliska iespēja tikt pie kvalitatīvas relaksācijas sev visērtākajā laikā.

Palutiniet savu miesu un garu, izbaudot savu mājas SPA. Iekļaujot tā arsenālā masāžas krēslu, tā būs lieliska investīcija Jūsu labsajūtai. Tagad mūsu labākos masāžas krēslus Jums ir iespēja iegūt arī savā īpašumā. Apskatiet mūsu mājas lapā pieejamos modeļus un izvēlieties savām prasībām un vajadzībām visatbilstošāko. Piemēram, viens no mūsu populārākajiem masāžas krēsliem Borealis klāstā –  Ultra Plus – piedāvā arī pēdu masāžu tiem, kas grib sevi īpaši palutināt, šūpuļkrēsla atdarinošās kustības ļaus jums aizmirst par visām ikdienas raizēm.

Mūsu masāžus krēslus ir iespējams arī izīrēt uz noteiktu laiku, kas ļauj izmēģināt un atrast savu favorītu. Neatlieciet rūpes par sevi un savu labsajūtu uz citu laiku – tieši šobrīd ir īstais laiks parūpēties par sevi un sev tuvākajiem.

Avots:Edberg M. Efficiency and Benefits of Massage Therapy. Australian Science.