fbpx

TOP 3 masāžas krēsli 2021

Zināms, ka masāžas krēsli atšķiras savā starpā gan izmantoto tehnoloģiju, gan dizaina ziņā. Rakstā esam apkopojuši informāciju par trīs populārākajiem un klientu iecienītākajiem “Borealis” masāžas krēsliem – GustoElite un Grande.

Masāžas krēsls Gusto ir piemērots masāžai konkrētā ķermeņa zonā. Krēsla masāžas veltnīšus ir iespējams pielāgot, lai iegūtu labāko masāžas pieredzi. Šim krēslam ir seši dažādi relaksācijas režīmi, plus, īpaši patiks tiem, kuri izbauda pēdu masāžu. Gusto nodrošina arī pakāpenisku muskuļu sildīšanu, palīdzot atslābināties. Krēslu ir viegli pārvietot, pateicoties ritenīšiem, tāpēc tam būs iespējams atrast labāko novietojumu.

Elite ir masāžas krēsls, kas piedāvā deviņus dažādus masāžas veidus un deviņus dažādus masāžas režīmus. Šī masāžas krēsla tehnoloģija ļauj atdarināt profesionāla masiera roku kustības un metodes – mīcīšanu, vieglu iepļaukāšanu, intensīvu pulsēšanu. Ja Jūs nomoka biežas muguras sāpes, tad ļaujieties 3D tehnoloģijai un nulles pozīcijas masāžas režīmam, kur kājas paceltas augstāk par sirdi, atgāžot krēslu. Masāžas krēsls Elite ir aprīkots ar optiskajiem sensoriem, kas palīdz krēslam noteikt, kuriem punktiem ķermenī ir nepieciešama īpaša uzmanība un rūpes.

Ja Jūs interesē labākais, ko masāžas krēsls var piedāvāt, tad Jums ir jāzina par masāžas krēslu GrandeAtšķirībā no citiem masāžas krēsliem, tam ir pieejami divpakāpju L-veida (L-track) masāžas veltnīšu celiņi. Masāžas krēsls var masēt gan sprandu, gan sēžamvietu ar lielāku amplitūdu. Grande piedāvājumā ir 12 dažādi masāžas režīmi, tajā skaitā arī Thai Stretch, kas atgādina taizemiešu masāžas elementus. Masāžas krēslam ir skārienjutīgs ekrāns, kas palīdz labāk sekot līdzi izvēlētajai programmai un mainīt dažādas masāžas krēsla funkcijas.

Pirms masāžas krēsla iegādes, ir būtiski apdomāt, kādas ir Jūsu vēlmes. Vai Jūs interesē lielāka dažādība starp masāžas režīmiem? Vai Jums ir būtisks krēsla izskats? Vairāk par šiem un citiem “Borealis” masāžas krēsliem varat uzzināt mūsu mājas lapas sadaļā Masāžas krēsli.