fbpx

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai visi var izmantot masāžas krēslu?

Protams! Izņēmums ir grūtnieces un cilvēki, kuriem nesen veikta operācija. Ļoti retos gadījumos masāžas krēslu lietošanu aizliedz ārsts, uzskatot masāžu par kontrindikāciju konkrētu traucējumu vai terapijas gadījumā. Vienmēr konsultējieties ar ārstu vai fizioterapeitu, ja jums ir nopietnas veselības problēmas.

Vai masāžas krēsls var aizstāt speciālistu masieri?

Lielā mērā JĀ. Mūsdienīgie masāžas krēsli, pateicoties progresīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem un funkcijām, lieliski atdarina profesionāla masiera rokas, ņemot vērā individuālās vēlmes.

Bieži vien masāžas krēsli sniegs mums pieredzi, ko masieris nevar piedāvāt, piemēram, masāžu nulles gravitācijas pozīcijā vai sēžamvietas masāžu, ko varētu traucēt jūsu pašu intīmās zonas pārkāpšana.

Turklāt vienreizējs ieguldījums masāžas krēslā ir ļoti izdevīgs pirkums. Pirmkārt, masāžas krēsls lieliski kalpos daudzus gadus, otrkārt, tas vienmēr ir pa rokai, tāpēc jums nav jāpiesakās un jātērē savs vērtīgais laiks, lai dotos uz masāžas kabinetu.

Rehabilitācijas masāžas, ārstēšanās nopietnu slimību gadījumos, tad gan protams, ir vērts izmantot masiera pakalpojumus.

Kāds masāžas krēsls man ir nepieciešams?

Izšķirošie faktori, izvēloties piemērotu masāžas krēslu, ir vajadzības un vēlmes. Pieņemot lēmumu, mēģiniet uzzināt pēc iespējas vairāk par masāžas krēsliem. Kur meklēt informāciju? Sāciet ar tīmekļa vietni, kurā cenšamies sniegt visplašāko, uzticamāko un saprotamāko informāciju. Bloga sadaļā un rakstiem pie masāžas krēsliem. Salīdziniet masāžas krēslu funkcijas. Nākamais solis, ko var veikt ir tieša saziņa ar masāžas krēslu ekspertu, kurš atbildēs uz šaubām un palīdzēs izvēlēties pareizo masāžas krēslu. Vislabāk apskatīt masāžas krēslus uz vietas mūsu salonā, Rīgā, Braslas ielā 29a-107.

Cik bieži var izmantot masāžas krēslu?

Masāžu krēslu nevar izmantot pārmērīgi bieži. Ar pārmērīgu mēs domājam vairāk kā 3 reizes dienā. Tā ir ļoti intensīva masāža. Divi seansi no 15 līdz 20 minūtēm dienā ir līdzsvarots risinājums. Sākotnējā periodā ieteicams pakāpeniski aklimatizēt ķermeni masāžai, izmantojot atsevišķus seansus vai masāžu sēdus vai pusguļus. Pēc tam pakāpeniski palielināt slodzi.

Kā veikt pirkumu?

Mēs piedāvājam divus pirkuma veidus:

Pirmais ir masāžas krēsla pasūtīšana tiešsaistē mūsu e-veikalā. Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs sazināsimies ar jums, sniedzot visu informāciju par pirkuma nosacījumiem un mēs vienosimies par jums ērtu piegādes datumu un laiku. Masāžas krēsli tiek piegādāti visā Latvijas teritorijā.

Otrs, Borealis Latvija piedāvā pēcapmaksas iespējas, sadalot maksājumu vairākās daļās, kuru sadarbībā ar kompāniju “Esto” varam realizēt ļoti ērti un ātri.

Cik ilgi jāgaida piegāde?

Mēs darām visu iespējamo, lai pasūtītais masāžas krēsls pēc iespējas ātrāk nonāktu norādītajā adresē. Visi masāžas krēslu modeļi ir nepārtrauktā pārdošanā. Piegādes tiek veiktas 3-5 darba dienu laikā, atkarībā no apmaksas brīža.

Kur es varu izmēģināt Jūsu masāžas krēslus?

Mēs piedāvājam pieteikt vizīti un apmeklēt mūsu jauno salonu Rīgā. Klusā, ērtā un, galvenais, intīmā atmosfērā jūs varat apskatīt un izmēģināt katru no mūsu piedāvātajiem modeļiem. Salons atrodas Rīgā, Braslas ielā 29a-107.