fbpx

Viss, kas jums jāzina par masāžas krēslu spilveniem

Masāžas krēsli gadu gaitā ir kļuvuši tehnoloģiski attīstītāki un daudzi jaunākie modeļi maģiski darbojas, izmantojot gaisa spilvenus. Ja jums nav nekas zināms par masāžas krēslu  spilveniem, iespējams, jūs domājat, kā tie darbojas un vai šī funkcija ir kvalitatīva? Zemāk jūs atradīsiet atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par gaisa spilvenu masāžas tehnoloģiju.

Kas ir masāžas krēslu drošības spilveni?

Masāžas krēslos, kas aprīkoti ar gaisa spilveniem, tiek izmantota kompresija, lai nodrošinātu terapeitisku efektu. Masāžas seansa laikā gaisa spilveni piepūšas un samazinās, dažos krēslos piepūles intensitāte un ātrums ir regulējami.

Augstas klases krēsliem bieži ir vairāki drošības spilveni, un tos parasti novieto vietās, kur veltņi parasti nevar viegli sasniegt, piemēram, kaklu, plecus, rokas,  vidukli un pēdas. Gaisa spilvenus var ievietot arī, lai veidotu muguras lejasdaļas rotāciju.

Vai gaisa spilvenu masāža sniedz labumu veselībai?

Kompresija ir droša, plaši pazīstama un plaši izmantota cirkulācijas uzlabošanas tehnika. Pierādījumi par tā lietošanu ārstēšanā ir bijuši pirms vēl mūsu ēras un mūsdienu medicīnas speciālisti regulāri iesaka pacientiem valkāt kompresijas zeķes vai izmantot citas ierīces, lai palielinātu asins plūsmu, novērstu pietūkumu un uzlabotu kopējo veselības stāvokli.

Gaisa spilvenu masāžas laikā nodrošinātā saspiešana piedāvā tādas pašas priekšrocības, uzlabojot cirkulāciju, vienlaikus atbrīvojot muskuļu sasprindzinājumu. Turklāt, uzlabojoties asins plūsmai, muskuļi saņem skābekli un barības vielas, kas nepieciešami, lai pēc kādas traumas tie paši atjaunotos.